Covid-19 Salgını ile ilgili alınan önlemler

Covid-19 Salgını ile ilgili alınan önlemler
 19 Mart 2020

Corona (Covid-19) salgını ile ilgili dünyada ve ülkemizdeki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Yaşanan bu salgınla ilgili öncelikli olarak herkesin gerekli özeni göstermesi gerekmektedir. Abant Aden Boutique Hotel & Spa olarak bu konuda gerekli önlemleri aldığımızı ve hassas davrandığımızı bildirmek isteriz.

Otelimizde konaklayan misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı en temel önceliğimizdir.

Bu anlamda otelimizde uyguladığımız hijyen kuralları arttırılmıştır.

Misafirlerimizin güvende hissetmesi için aldığımız önlemler tarafınıza sunulmuştur.

Otel Personeli hijyen konusunda bilgilendirilmektedir. Sık sık sabun ve su ile el temizliği yapılmaktadır. Dezenfektan kullanımı arttırılmıştır.

Çalışanlara hem çalışma arkadaşları hem de otel misafirleriyle yakın temastan kaçınmaları konusunda gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

Genel alanlar uzun süre havalandırılmaktadır, aynı zamanda antibakteriyel ürünler ile temizlenmektedir. Özellikle el temasının olduğu kapı kolları, elektrik düğmeleri, TV kumandaları, Asansör vb. alanlarda temizlik ile ilgili ekstra hassasiyet gösterilmektedir.

Odalarımız ve genel alanlarda tek kullanımlık eldivenler kullanılmaktadır.

Değerli misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı için gerekli önlemlerin alındığı, Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan gelişmeleri yakından takip ettiğimizi bildirmek isteriz.

Sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle...